Aleksandra Wysiecka

Trenerka zespołu Alex Team Polpharma Cheerleaders.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Magister wychowania fizycznego a obecnie nauczycielka w Zespole Szkół Publicznych w Skarszewach. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu i gitary oraz kurs kwalifikacyjny z przedmiotu Sztuka.

Szczęśliwa żona i matka bliźniaczek Kingi i Igi.

Przez wiele lat tworzy historie starogardzkiej drużyny cheerleaderek. Kiedyś tańczyła w zespole tanecznym dopingującym drużynę Pakmet, a od 2005 roku została trenerką i choreografem zespołu Alex Team Polpharma Starogard Gdański, którą jest do dziś.

Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2008 roku. Instruktorka m.in. dance, step, fit ball, easy ball, bosu, stretching, power pump. Cały czas poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i konwencjach fitness. Obecnie zafascynowana dietetyką i suplementacją.

Zachęca swoją osobowością do aktywnego i zdrowego trybu życia. Jako „świeżo upieczona” matka motywuje panie do dbania o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne poprzez zajęcia ruchowe i odnowę biologiczną. Zawsze uśmiechnięta i służąca dobrą radą.

Przeglądaj skład zespołu: « Oktawia Schilling