Kamila Wenderlich

Kamila Wenderlich fot. Wojciech Figurski

Kamila ma niespełna 23 lata i pochodzi z Dobrzynia nad Wisłą. Jest studentką I roku studiów magisterskich kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim. Planuje też zacząć drugi kierunek studiów na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Na początku swojej tanecznej przygody należała do hip­hopowej formacji PassionDance we Włocławku. Zespół zajmował wysokie miejsca na turniejach oraz brał udział w licznych warsztatach tanecznych. Następnie przez cztery lata tańczyła w Anwil Dance Team, cheerleaders dopingujące Anwil Włocławek. Już wtedy wiedziała, że taniec na meczach oraz innych eventach jest jej wielką pasją. W 2011 roku trafiła do Cheerleaders Flex Sopot, gdzie kontynuuje swoją przygodę z cheerleadingiem.

Kamila jest zawsze uśmiechniętą i pozytywnie zakręconą osobą. Wolny czas wykorzystuje na podróże, co daje jej wiele satysfakcji i wiedzy o innych kulturach na świecie. Najbardziej w życiu ceni sobie wsparcie swojej rodziny, przyjaciół i spełnianie marzeń. To wszystko razem daje Kamili energie do pracowania nad swoją osobą i do realizacji swoich pragnień.

Kamila jest tegoroczną zwyciężczynią konkursu Miss Polski Ziemi Pomorskiej. Po wielu etapach kwalifikacyjnych awansowała do finału najbardziej prestiżowego konkursu piękności Miss Polski 2015.

Przeglądaj skład zespołu: « Julia Bartoszewska